17 груд. 2018

День бутербродів.

В портфеле у Вани Лежат бутерброды. Любимой колбасной И сырной породы.
14 груд. 2018

Зустріч з працівниками міліції.

З метою попередження та профілактики вчинення неповнолітніми злочинів та правопорушень у загальноосвітніх школах міста та району співробітники міліції проводять профілактичні бесіди із школярами.
12 груд. 2018

Будуємо годівнички для наших пернатих друзів.

Нелегкі часи наступають для пташок, які залишились у нас зимувати. Багото з них гине від холоду і голоду. З настанням холодів горобці, синички, щиглики, снігурі та вівсянки будуть літати до наших осель, щоб знайти собі їжу.
22 лист. 2018

Мітинг-реквієм.

У школі відбувся вже традиційний мітинг реквієм «Запали свічку пам'яті».
21 лист. 2018

День Гідності та свободи.

День гідності та свободи в Україні можна назвати трохи простіше – річниця Євромайдану. Всі ми знаємо, які події стали приводом для установи настільки важливого свята в нашій країні. Сам День гідності і свободи був створений в 2014 році.
18 лист. 2018

Поїздка до Умані

18 листопада учні школи з заступником виховної роботи Яременко С.Р. та класним керівником 8 класу Буряк А.О відправились в захоплююючу подорож до Умані , відвідавши дендрологічний парк Софіївка. Кожний куточок парку символізує міфи та легенди стародавньої Греції та Риму, що пов`язані з романтичними історіями про сімейне життя Потоцьких.
6 лист. 2018

Екскурсія 2 класу до м.Дніпро у Акваріум прісноводних риб

Цікава подорож-екскурсія у справжній живий музей прісноводної флори і фауни
20 жовт. 2018

Посвята в старшокласники.

Традиційно, в кінці жовтня, в нашій школі проходить посвята в старшокласники.
12 жовт. 2018

Свято Покрови і українського козацтва.

Про козаків написано багато наукових праць і художніх творів, знято безліч фільмів. Унікальність нашої історії й нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків. Через козацтво створювалася наша історія, і кожен з нас не тільки причетний, а й відповідальний за неї.
5 жовт. 2018

5.10 Відзначення Дня вчителя.

5 жовтня в стінах нашої рідної школи відбулося чудове свято, присвячене найкращим педагогам.