Історія школи

В мальовничому куточку Петриківщини розкинулося село Іванівка. У центрі села красується трьохповерхове приміщення школи.

Історія школи розпочалася у 1872 році, коли була відкрита Церковно-приходська школа.

Іванівська церковно-приходська школа 1872-1973рр.

(мал. В.І Соколенка)

На малюнку зображене перше приміщення церковно-приходської школи. В 1902 році в ній навчалося 35 хлопчиків і дівчаток.  Вчителем був  церковний паламар.
В 1910 році за кошти земства збудовано приміщення школи для двух відділень учнів. З 1917  року діяла трьохкласна  школа,  в 1930 році відкрита чотирьохкласна. В роки Великої Вітчизняної війни   більшість учнів школи пішли на фронт. В роки окупації , разом з вчителем Бондаренко В.В., молодь організувала підпільну групу. окупанти перетворили школу на конюшню та склад, та втікаючи під ударами Червоної Армії зруйнували її.
Зруйноване фашистами приміщення школи
1943р.

Доки вІдбудовувалася школа силами вчителів та учнів,
заняття проходили у вцілілих хатах.

Із 1957 року повноцінно функціонувала вже середня школа. В 1991 році здано в експлуатацію типове приміщення нової школи. За цей період закінчили школу 1474 випускників.

У 1972 році збудоване приміщення школи з 9 кімнат для навчання, зараз це корпус для учнів початкових класів.
Матеріальну базу школи складають: 22-класів-кабінетів, майстерня по дереву і майстерня по металу, актова , спортивна та гімнастична зала, їдальня, бібліотека. Поряд зі школою обладнано спортивний майданчик.

Олійник В.П., диреткор школи в 1925-1940 роки

Лубенець П.М., один з учнів
першого довоєнного набору 10-річки

Гречанова В.Ю. , директор школи в 1943 - 1945 р.р.
Гречанов І.Ю., диртекор школи 1943-1945рр.

Сорока І.Г., директор школи 1960-1968 рр.

Колектив  вчителів 1947 рік