Візитка

Дніпропетровська область
Тел. : (056)342-57-22

Е-mail [email protected]

Основними напрямками діяльності педагогічного колективу школи є:
·   надання повної середньої освіти в обсязі державних стандартів;
·      науково-методичне та кадрове забезпечення до профільного та профільного навчання у середній та старшій школі;
·      розробка та реалізація системи дослідження та аналізу роботи учнівського та педагогічного колективів;
·      реалізація основних положень особистісно орієнтованого підходу до навчання та виховання;
·      цілеспрямована підготовка учнів до вступу до університетів відповідного профілю;
·      розробка та апробація проблемно-пошукових технологій навчального процесу в план роботи над проблемою «Формування життєвих компетентностей, як компонент профільного навчання».
Школа працює в плані блочно-семестрової системи та спарених уроків. В школі ІІІ ступеня відкрито дві профільні групи: філологічного та інформаційно-технологічного циклів. Навчальний план складений на підставі типових, але спецкурси і факультативи, курси за вибором представлені з урахуванням пріоритетів школи, актуальних освітніх тенденцій.
Формування творчих і соціальних компетентностей учнів вчителі намагаються забезпечити через складову освітнього процесу – соціально-творчу діяльність. Школярі відвідують районну музичну та художню школи, спортивну школу, шкільні гуртки та гуртки будинку дитячої творчості. Адміністрація та педагогічний колектив сприяють участі учнів у районних та обласних проектах. Ці заходи сприяють формування таких соціальних компетентностей, як уміння робити вибір, приймати рішення, брати відповідальність, вміння безконфліктно, толерантно існувати.
          Самоактуалізація, самовдосконалення, самовизначення вчителя в школі реалізується через індивідуально-акмеологічну модель, як складову творчого самовизначення педагога, що проявляється в вираженні його власного стилю, іміджу, професійному креді, педагогічній культурі, стратегії діяльності.