Національно-патріотичне виховання

Заходи щодо відзначення Дня захисника України
14 жовт. 2017
Проведено змагання та святкова лінійка

З давніх-давен людям відомо: «дерево життя» - це гілочка, на якій ростуть три листочки. Перший листочок – символ минулого часу, другий сучасного, а третій – майбутнього .Ще сиву давнину люди знали, що навколишнє – це наслідки минулих подій, а в тому, що відбувається зараз, народжується майбутнє.

Запорізька Січ… Козаччина… Найлегендарніше минуле українського народу,його святиня… Запорожець умів посміятися з ворога, зі смерті, із самого себе, з товариша. І це був сміх вільної людини, бо, як відомо, раби й пригноблені не вельми охочі до сміху. Але були речі, до яких козаки ставилися дуже серйозно. Це – віра Християнська.

Козацтво України прийняло своєю покровителькою і заступницею Покрову пресвятої Богородиці. З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві Президент України підписав Указ “Про День захисника України” від 14.10.2014 року № 806, встановивши День захисника України – свято, яке щорічно відзначається 14 жовтня.

Саме тому, діти Іванівської школи активно організували свою діяльність і присвятили низку заходів до Дня захисника України. 12 жовтня 5-8 класи прийняли участь у спортивних змаганнях «Козацькі забави». Де показали, що, з гідністю нестимуть звання майбутнього захисника, підтвердивши це своєю мужністю, винахідливістю і кмітливістю.

13 жовтня на урочистій лінійці був проведений загальношкільний дайджест «Свято Покрови в нащадків козацтва», який підготували учні 10 класу(кл. кер. Татарець Ірина Олександрівна). А також усі класи школи прийняли участь у конкурсі Патріотичного плакату, які були представлені на виставці.

Ні одна дитина не залишилась байдужою до важкої праці солдата і прийняла участь у волонтерській акції «Серце поряд з серцем» по збору гуманітарної допомоги, листів, оберегів для воїнів та біженців. Кожне молоде серце сьогодні і завжди повинно берегти пам’ять про всіх, хто відстоює і відстоював нашу Батьківщину.

26 груд. 2017

Ескурсійна поїздка в м.Дніпро 5-10 класи

Учні побували в майстерні карамелі і отримали величезне задоволення і солордкі карамельки.
1 груд. 2017

СНІД

Зупинимо СНІД – поки він не зупинив нас.
22 лист. 2017

Голодомор

Україна і світ вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932—1933 років. Мільйони загиблих, тисячі ненароджених, понівечені людські долі, виснажена душа українського народу — це безпрецедентний злочин у світовій історії. Масштаб цієї трагедії важко осягнути і неможливо зрозуміти. Ім’я їй — Голодомор. Її суть — геноцид.
21 лист. 2017

Педрада: «Підтримка позитивної поведінки дітей в умовах інклюзії»

21.11.2017 року о 14:30 год. відбулося засідання педагогічної ради з залученням педагогічних працівників школи