29 трав. 2018

Відкриття пришкільного табору

29 травня у Іванівській школі відбулося урочисте відкриття літнього пришкільного табору “Сонечко” – свято, якого з нетерпінням чекали діти і дорослі
25 трав. 2018

Останній дзвоник

Усміхається весело травень, Бо скінчилась навчальна пора, І зібралась на дзвоник останній Вся весела шкільна дітвора.
14 трав. 2018

Екскурсія до м. Умань

Єврейський квартал де долучилися до Єврейської культури і традицій. вчителі: Любчич Т.М., Дашівець С.Г.
10 трав. 2018

День перемоги

Урок мужності, зустрічі, добрі діла та виступ на мітингах присвячений пам'яті жертв Другої світової війни - це лише маленька часточка великої данини пошани полеглим від учнів нашої школи.
23 квіт. 2018

Добре діло

Чергове добре діло джури рою озимина здійснили для учнів школи
23 квіт. 2018

Майстерня карамелі

Весняні канікули для учнів початкових класів були цікавими, веселими і пізнавальними.
21 квіт. 2018

Екскурсія 1 класу до Планітарію м. Дніпро

21 квітня учні 1 класу відвідали науково-просвітницьким заклад «Планетарій»
13 квіт. 2018

Відвідування басейну.

Прекрасним оздоровчим фактором міцного здоров'я сучасної людини є плавання. Тому наступною нашою зупинкою в місті Дніпро став басейн "МЕТЕОР"
13 квіт. 2018

Екскурсія до наукового музею.

Ми, разом з нашими викладачами буряк А.О. та Яременком С.Р. поїхали на екскурсію до міста Дніпро. там на нас чекав цікавий світ наукових досліджень, а також хімічне шоу.
2 квіт. 2018

День сміху

Усе-таки здорово, що є раз на рік день, у який можна безбоязно пожартувати. Але що примушує людей, навіть позбавлених почуття гумору, неодмінно жартувати саме 1 квітня? Коли зародилася ця традиція?