31 бер. 2018

Екскурсія до театру ім. Т. Г. Шевченка

31 березня 2018 року учні 10 класу відвідали Дніпровський драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка. де перглянули програмовий твір "Кайдашева сім`я" І.С. Нечуй-Левицького.
20 бер. 2018

Ярмарок

20-24 березня відбувся благодійний ярмарок солодощів. Раніше вже проводилася подібна доброчинність: попереднього разу ярмарок організовувався для збору коштів на допомогу воїнам АТО.
19 бер. 2018

Ангел- охоронець для воїна

Всі ми переживаємо зараз нелегкі часи, майбутнє держави та наших близьких у небезпеці. На жаль, війна не закінчилась – українські бійці продовжують воювати на сході.
19 бер. 2018

День відкритих дверей КНУКіМ

Богемний Київський національний університет культури і мистецтв гостинно відчинив свої двері для учнів.
7 бер. 2018

8 березня

07 березня в нашій школі відбулося свято до Дня 8 Березня. Цей день по вінця був наповнений весняним, сонячним теплом, ніжними барвами квітів.
21 лют. 2018

Віче-реквієм "Герої не вмирають!"

Описати, а тим більше відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому. Гіркі події сьогодення не могли залишити байдужими і учнів Іванівського закладу освіти. 20 лютого рій джур «Озимина» та учні 7 класу підготували і провели віче-реквієм, присвячене пам’яті героїв Небесної сотні.
5 лют. 2018

Зустріч випускників минулих років

3 лютого,традиційно, в нашій школі пройшла зустріч шкільних друзів. Завдяки теплій атмосфері, яку створили учні на концерті, бувші випускники поринули у казкове дитинство, згадали свої перші перемоги і невдачі.
22 січ. 2018

Соборна Україна

Ідея соборності бере свій початок від об’єднання давньоруських земель навколо князівського престолу в Києві, а її філософське коріння сягає часів Візантії. Протягом віків її практичним втіленням займались українські гетьмани Богдан Хмельницький, Іван Мазепа, Петро Дорошенко, Пилип Орлик. У ХVIIІ - початку ХХ ст., коли українські землі були поділені між сусідніми державами: Польщею, Росією, Румунією, Австро-Угорщиною, ця ідея знайшла своє відображення у працях кращих вітчизняних мислителів, оскільки для боротьби за свої національні інтереси Україні була вкрай важливою територіальна єдність.
16 січ. 2018

Поїздка в Карпати

10 січня ми всі весело, на чолі з Буряк А.О. та Яременко С.Р відправилися в подорож. Першою зупинкою стало с. Тухля, в якому ми перебували три дні. Господиня бази "Берегиня", була ввічливою і радо приймала нових гостей. Після смачного обіду, ми пішли прогулятися. Гори вражали своєю красою, хмари вкривали наче простирадлом їх верхівки, спостерігаючи за цією казкою, затамовуєш подих.
3 січ. 2018

Екскурсія 1-го класу на новорічну виставу у Дніпропетровський театр драми та комедії ім.В.Горького

З метою розширення пізнавального інтересу до театрального мистецтва, естетичних смаків та викликати інтерес до традицій, звичаїв у відзначенні свят учні 1-го класу разом з вчителями відвідали Дніпропетровський театр драми та комедії ім.В.Горького